Anasayfa / Alışveriş / YouTube’a Fotoğraf İçinde Fotoğraf (PiP) müjdesi!

YouTube’a Fotoğraf İçinde Fotoğraf (PiP) müjdesi!

YouTube, iOS uygulamasındaki Fotoğraf İçinde Fotoğraf özelliği için test mühletini iki hafta daha uzattı. YouTube’a nazaran, YouTube Premium aboneleri artık iOS’ta deneysel bir özellik olarak Fotoğraf İçinde Fotoğraf moduna erişebilecek.

YouTube Premium aboneleri için kullanılabilir olan Fotoğraf İçinde Fotoğraf özelliği başlangıçta 31 Ocak’a kadar kullanılabilir olacak biçimde ayarlanmıştı, fakat tarih birkaç kere ileriye alındı ve daha fazla kullanıcının test etmesine fırsat verildi.

YouTube iOS Fotoğraf İçinde Fotoğraf özelliği nasıl kullanılır?

Fotoğraf İçinde Fotoğraf modu, iOS 14 ve sonraki sürümleri çalıştıran iPhone’larda mevcut ve öbür uygulamaları kullanılırken görüntülerin izlenmesine imkan tanıyor. YouTube Premium abonesi olan kullanıcılar bir görüntüyü ana ekranda yahut başka uygulamalar üzerinde izlemek isterse, Fotoğraf İçinde Fotoğraf butonuna dokunması kâfi.

Birinci olarak 2021 yılının yaz devrinde paylaşılan bir açıklama ile resmileştirilen bu mod, kullanıcıların iPhone aygıtlarıyla daha pratik bir formda görüntü izlemesine müsaade veriyor. Bir Google sözcüsü, YouTube’un Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm iOS kullanıcılarını Fotoğraf İçinde Fotoğraf moduna dahil etmeyi planladığını, lakin tam olarak kullanıma sunulması için rastgele bir vakit aralığı veremeyeceğini söyledi.

iOS’ta fotoğraf içinde fotoğraf, YouTube Premium abonelerine özel olduğunu hatırlatmak gerekiyor. YouTube Premium; reklamsız görüntüler, görüntü indirme yeteneği, bir aygıtın ekranı kilitliyken görüntü oynatma ve daha fazlasını sunmakta.


İlginizi Çekebilir

Meta’da skandal: Instagram, taciz karşısında sessiz kalıyor!

Dijital Nefretle Çaba Merkezi, Instagram kullanıcılarının bildirilerini bahis alan bir araştırma yaptı. Araştırma sonuçlarına nazaran Instagram ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.