Anasayfa / Alışveriş / WhatsApp, tartışmalı yeni emojilerini yayınladı!

WhatsApp, tartışmalı yeni emojilerini yayınladı!

WhatsApp bugün beta 2.21.23.4 sürümünü Android aygıtlara getirdi. Bu noktada iki emojiyi uygulama bünyesine ekledi. Bu emojilerin yeni sürümü artık farklı bir dizaynla karşımıza çıkıyor. Betaya gelen eşcinsel emojisi gelecekte bir güncellemede iki farklı cilt tonu emojisinin birleştirilmesini sağlayan bilhassa de uyumlu hale geliyor.

Tanınan anlık iletileşme uygulaması, bu güncellemeyle durum eklemelerine cevap verilmesini engelleyen kusur için tahliller getirdi. Güncelleme şu anda beta test programına katılan şahıslar için otomatik dağıtım etabında yer alıyor.

Android için WhatsApp beta, yeni özellikler aldı

WhatsApp‘ın getirdiği bu güncelleme eşcinsel çiftleri temsil ediyor. Aşağıda yer alan ekran imajında de göreceğiniz üzere birebir cins emojinin evvelki sürümle karşılaştırmasını içeriyor. WhatsApp bu noktada kimi değişiklikleri sessizce gerçekleştiriyor. Bunlar genelde birinci bakışta muhakkak olmayan cinsten ayrıntılar oluyor.

Fotoğraf: WaBetaInfo

Son birkaç hafta içerisinde anlık iletileşme uygulaması, üç küçük yeniliği sessizce ve gizlice ortaya sunmuştu. Şu anlık beta kullanıcıları için yayınlanan güncellemenin ne vakit kararlı sürüme geleceği aşikâr değil. Bu durumda WhatsApp‘ın bir açıklama yapması bekleniyor.

İletileşme uygulaması evvelden deri rengi kombinasyonu getirmişti

WhatsApp, 2.21.22.8 beta sürümünde çift emojileri için deri rengi kombinasyonlarını getirmişti. Aşağıdaki ekran imgesinde yer aldığı üzere iki farklı emoji kullanarak farklı cilt kombinasyonları oluşturabiliyorsunuz. Daha sonradan kararlı sürüme çıkan özellik, 2.21.23.4 sürümünde gelen iki emojiyi de destekleyecek.

Fotoğraf: WABetaInfo

Bu tip güncellemeleri evvelden almak için Google Play Beta Program bünyesine dahil olmanız gerekiyor. Bunun için şu anda limitler doldu. Lakin açıldığı vakit buraya tıklayarak sizde iştirakçilerin ortasında yer alabilirsiniz.

Sizler WhatsApp hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni gelen özelliği nasıl buldunuz? Fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin!


İlginizi Çekebilir

Meta’da skandal: Instagram, taciz karşısında sessiz kalıyor!

Dijital Nefretle Çaba Merkezi, Instagram kullanıcılarının bildirilerini bahis alan bir araştırma yaptı. Araştırma sonuçlarına nazaran Instagram ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: