Anasayfa / Alışveriş / WhatsApp, kullanıcıların şikayetlerini dikkate aldı!

WhatsApp, kullanıcıların şikayetlerini dikkate aldı!

Tanınan anlık iletileşme uygulaması WhatsApp, yeni bir güncelleme yayımladı. Bahsi geçen bu güncellemenin kullanıcıların son vakitlerde sıklıkla şikayetçi olduğu bir yanlışın düzeltilmesine yönelik olduğu açıklandı. Bu ortada platform, geçtiğimiz günlerde çok konuşulan yeni bir özelliği duyurmuştu. Buna nazaran, son görülme, profil fotoğrafı ve profil bilgisinin görüntüleme seçeneklerine yenisi eklendi. Artık bu bilgiler de durum üzere kara listeye alınan kullanıcılar hariç bireylere açık olabilecek.

WhatsApp, metin alanı kusurunu onardı

Meta şirketine bağlı platform, bugün Google Play Beta Programı aracılığıyla yeni bir güncelleme gönderdi. Böylelikle tanınan platform, sürümü 2.21.23.16’ya çıkardı. Pekala, bu güncellemedeki yenilikler neler? Birlikte göz atalım…

Sorun bu türlü görünüyordu. (Foto: WABetaInfo)

WhatsApp, Android 2.21.23.16 yanılgı düzeltme güncellemesini yayımladı. Detayları da geldi. Android 2.21.23.15 güncellemesinde WhatsApp beta sürümünde birtakım kusurlar oluyordu. Birçok beta test kullanıcısı, GIF gönderirken metin alanının çok büyük olduğunu paylaştı. Üstteki manzara, bu yanılgının nasıl göründüğünü gösteriyor.

Birtakım kullanıcıların şikayetlerinin akabinde WhatsApp’ın bu sorunu düzeltmek için adım attığını görüyoruz. Nihayetinde WhatsApp, yeni betada bu sorun için çabucak bir düzeltme yayımladı. Bununla birlikte, birtakım beta test kullanıcılarının yaşadığı öbür bir sorun şimdi tahlile kavuşmadı. Bu sorunun uygulama içi kamera sorunu olduğunu belirtelim.

WhatsApp’ta çeşitli sıkıntılar yaşıyorsanız ne yapacağınızı biliyor musunuz? Bir yanılgı raporu göndermek isteyebilirsiniz. Bunun için WhatsApp Ayarları > Yardım > Bize Ulaşın‘ı açıp sorunun açıklamasını yazmanız gerekecek. Ayrıyeten gerekli durumlarda bir ekran imajı de paylaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Meta’da skandal: Instagram, taciz karşısında sessiz kalıyor!

Dijital Nefretle Çaba Merkezi, Instagram kullanıcılarının bildirilerini bahis alan bir araştırma yaptı. Araştırma sonuçlarına nazaran Instagram ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: