Anasayfa / Alışveriş / Twitter’dan eski Android sürümü kullanıcıları için açıklama!

Twitter’dan eski Android sürümü kullanıcıları için açıklama!

Twitter, kullanıcılarının şikayet ettiği bir kusur ile alakalı kıymetli bir açıklamada bulundu. Son devirlerde düşünceli süreçler yaşan toplumsal medya uygulamaları ortasında yer almayan platform, kullanıcılarını korkutmamak için ağır gayret harcıyor. Aktüel olmayan Android kullanıcılarının yaşadığı sorun ortadan kalkmak üzere.

Fotoğraflı paylaşımlarda kahır yaşayan Android işletim sistemli akıllı telefon sahiplerini fark eden Twitter, sorunu araştırdıklarını ve güncelleme yayınlayacaklarını açıkladı.

Twitter, eski Android sürümlü kullanıcılara muştuyu verdi

Son devirlerde platform içerisinde baş gösteren yanılgı, fotoğraf paylaşımının önüne geçiyordu. Galeriden seçtiği resmi takipçilerine sunmak isteyen eski versiyonlu Android kullanıcıları, paylaşımdan sonra içeriğin silindiğini görüyordu. Bu durumu raporlayan hesap sahipleri, Twitter‘ın dikkatini çekti.

Kusurun ortadan kalkması için gayret harcadıklarını da belirten Twitter, yakında yeni bir sürüm güncellemesi yayınlayacaklarını duyurdu. Firma açıklamasında şunlara yer verdi:

Kimileriniz, galeri fotoğrafınızın, Android 10 ve daha eski sürümleri çalıştıran aygıtlarda Twitter‘da yayınladıktan sonra silindiğini fark etmiş olabilir. Bunu düzeltmek için yakında bir uygulama güncellemesi yayınlıyoruz.

Aktüel Android sürümü kullanan bireylerin yaşamadığı sorun, Android 10 ve öncesi sürümlere sahip akıllı telefon kullanıcılarını etkiliyor. Yeni güncelleme için kesin bir tarih verilmezken, Twitter‘ın sorunu acilen çözeceği gelen bilgiler ortasında.

Şayet aygıtınızda yahut hesabınızda bu usul bir durumla karşı karşıya kalmadıysanız, endişelenmenizi gerektirecek bir husus yok. Fakat Android 10 ve öncesi sürüme sahip aygıtınızda bu biçim bir eza ile baş başaysanız, bir süre daha beklemeniz gerekecek. Bununla birlikte yanlışın tüm eski Android sürümlü kullanıcıların başına keder olup olmadığı ise bilinmiyor Lakin güncelleme bütün kullanıcılara tıpkı anda sunulacak.

Son periyotta ayakta kalması ile meşhur olan Twitter, anlık çökmeler dışında büyük bir ıstırap ile karşı karşıya kalmadı. Hatta rakiplerine göre daha muteber olduğu söylenen platform, bu üslup ufak ayrıntıları da daha yakından inceliyor. Bakalım şirket, toplumsal medya platformları ortasındaki yerini muhafazayı başaracak mı? Bekleyip göreceğiz.

Sizlerde şayet bu sorunu yaşıyorsanız, gelişmeler ile alakalı bizlere yazabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Meta’da skandal: Instagram, taciz karşısında sessiz kalıyor!

Dijital Nefretle Çaba Merkezi, Instagram kullanıcılarının bildirilerini bahis alan bir araştırma yaptı. Araştırma sonuçlarına nazaran Instagram ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: