Anasayfa / Alışveriş / Twitter’daki gizemli Behzat Ç paylaşımının perde arkası!

Twitter’daki gizemli Behzat Ç paylaşımının perde arkası!

3 dönem boyunca televizyonda yayın hayatına devam eden Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, öykü gereği final yaparak ekranlara veda etti. Yıllar sonra BluTV tarafından dijital ortamda tekrar hayata geçirilen sevilen dizi, dönem finali olarak son bulmasına karşın devam etmedi. Bunun sebebi ise açıklanmadı. Lakin oyuncular ortası uyuşmazlık yaşandığı tezleri gündeme düştü.

İki yıl sonra Behzat Ç izleyicilerini heyecanlandıran sürpriz bir gelişme yaşandı. Twitter’da @ErdalBesikci06 rumuzuna sahip Erdal Beşikçioğlu isimli hesap, “Behzat Ç geri dönüyor. Gelişmeler saat 21.00’da…” diye tweet paylaştı. Bu paylaşım kısa mühlet sonra silindi. Toplumsal medya kullanıcıları bu olayın gerçek olup olmadığını merak ederken; mevzuya ait kıymetli ipuçlarını derledik.

Behzat Ç paylaşımı Erdal Beşikçioğlu’na mı ilişkin?

Bu sorunun yanıtını öğrenmek için biraz geçmişte gitmemizde yarar var. Erdal Beşikçioğlu, 2014 yılında kendisi ismine açılan geçersiz hesaplar üzerine bir açıklama yapmıştı. Bu hesapların sahiplerine karşı yasal süreç başlatacağını söz eden Beşikçioğlu, “Erdal Beşikçioğlu’nun resmi Twitter hesabı ‘papazinpilavi’dır ve tek hesabı budur” demişti.

Behzat Ç geri dönüyor paylaşımını yapan hesap, kısa müddet sonra sildi

Şu anda @ErdalBesikci06 isimli hesabın 97,8 bin takipçisi var. Erdal Beşikçioğlu’nun “tek resmi hesabım budur” dediği papazinpilavi isimli Twitter hesabının ise 23,3 bin takipçisi var. Ek olarak Beşikçioğlu’nun Instagram’da mavi tik onaylı olan hesabının ismi da papazinpilavi, yani Twitter’daki ile birebir rumuzu kullanıyor. Ünlü oyuncunun Twitter’daki son paylaşımı 21 Haziran’da yapılmış gözüküyor.

Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç’ye devam etmek istemediğini söyledi

Ünlü oyuncu, Behzat Ç’nin BluTV’de yayınlanan yeni dönemi ile alakalı açıklamasında “5 kısım bir senaryo geldi bize. O kadar özlemişiz ki çekmeye başladık. Ama olayın açılmasına zahmet çekilmeye başlandı. Ben de Serdar Abi ile konuştum ‘Bu 2. devirle ilgili bir arada oturalım, bir oluşturalım, ondan sonra bütün senaryolar bittikten sonra kıssaya başlayalım, karakterin nereden nereye gideceğini görebilelim biz’ dedim. Lakin yapımcılarla görüşmeye gittiğim vakit, diziyi Serdar Akar’ın çekmeyeceğini öğrendim.” demişti.

Memduh Başgan karakterinin olmayacağını öğrendiğini söz eden Beşikçioğlu, “Bunlar çok değerli karakterler. ‘Böyleyse ben de olmak istemiyorum, beni de affedin’ dedim. Bütün kıssa bundan kaynaklıdır aslında” tabirleriyle yeni dönemde olmak istemediğini belirtmişti.


İlginizi Çekebilir

Meta’da skandal: Instagram, taciz karşısında sessiz kalıyor!

Dijital Nefretle Çaba Merkezi, Instagram kullanıcılarının bildirilerini bahis alan bir araştırma yaptı. Araştırma sonuçlarına nazaran Instagram ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: