Anasayfa / Alışveriş / Twitter, profil fotoğraflarına NFT’leri getiriyor

Twitter, profil fotoğraflarına NFT’leri getiriyor

Twitter, Eylül ayında kullanıcıların NFT kimliğini doğrulaması için bir yol getireceğini açıkladı. Artık bu özellik kullanıma açıldı. Bunu kullanmak için bir Twitter Blue aboneliğinizin yanı sıra iOS aygıtınızın olması gerekiyor. Bu koşulları karşılıyorsanız siz de kullanmaya başlayabilirsiniz.

NFT profil fotoğrafları, Twitter bünyesindeki doğrulanmış dijital öğeler için yarar sağlayan bir teknoloji entegrasyonu olarak görülüyor. Alternatif olarak, insanları bu alandaki satışları gerçekleştiren şahısların onaylı olup olmadığını gösteriyor. Bu da itimat açısından düzgün bir rol oynuyor.

Twitter, birtakım kripto cüzdanlarını destekleyecek

Twitter, lansmanında kullanıcıların profillerine bağlanabilecekleri ve jetonlarının değiştirilemez çeşitlilikte olduğunu doğrulayabilecekleri birkaç kripto cüzdanını destekleyeceğini açıkladı. Bunlar ortasında Argent, Coinbase Wallet, Ledger Live, MetaMask, Rainbow ve Trust Wallet yer alıyor.

Bununla birlikte, blok zinciri ile etkileşimini onaylamış kaynaklar listesiyle sıralamanın bir yan tesiri, merkezi olmayan bir şeye kimin sahip olduğu hakkında bilgi veriyor. Araştırmacı Jane Manchun Wong, Perşembe günü bir açıklama yaptı. Bu noktada OpenSea API‘sini birkaç saatliğine devredışı bırakan bir veritabanı kesintisinin, Twitter‘ın NFT toplama sayfalarının da bilgilerini kaybetmesine neden olduğunu belirtti.

Özel kripto cüzdanı altıgen hali yerine ortak bir daire çerçevesinde dönüyor. Twitter‘da fotoğraflardan birisini yanıp sönerken görürseniz ve öğeler ile alakalı daha fazla bilgi sahibi olmanız gerekiyorsa altıgen profil fotoğrafına tıklayabilirsiniz.

Sizler Twitter hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir

Meta’da skandal: Instagram, taciz karşısında sessiz kalıyor!

Dijital Nefretle Çaba Merkezi, Instagram kullanıcılarının bildirilerini bahis alan bir araştırma yaptı. Araştırma sonuçlarına nazaran Instagram ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: