Anasayfa / Alışveriş / Twitter İletiler için kullanıcıların beklediği özellik geldi!

Twitter İletiler için kullanıcıların beklediği özellik geldi!

Toplumsal medya platformu Twitter, bugün Twitter Support isimli hesabından yaptığı paylaşımla kullanıcıların uzun müddettir beklediği özelliğin geldiğini duyurdu. Twitter, açıklamada Direkt İletiler kısmı için arama özelliğini eklediğini belirtti.

Geçmiş konuşmalarda ileti arama başta WhatsApp, Instagram üzere rakip toplumsal medya platformlarında bulunuyor. Twitter da bu özelliği ekleyerek kullanıcı tecrübesini düzgünleştiriyor ve rakipleriyle olan rekabetini arttırıyor. Pekala Twitter’da bildiriler için arama nasıl yapılacak? Haberin detaylarına daima birlikte göz atalım.

Twitter bildiri içi aramalar kısımlara ayrılacak

Twitter iletiler için arama yapma özelliği; tümü, şahıslar, kümeler ve bildiriler olarak dört kısma ayrılacak. Bildiri aramaları, bu halde daha kolay hale gelecek. Twitter’ın bu özelliği sunmasındaki en büyük nedenlerden biri platform içinde işletmecilerin son vakitlerde artması oldu. Direkt ileti üzerinden bağlantı sağlayan işletmeler, bu sayede müşterileriyle daha sağlıklı bağlantı kuracak.

Twitter’da ileti içi söz arama özelliği

Toplumsal medya platformunun yakın vakitte duyurduğu Mağazalar özelliği de ileride işletmecilerin platform içinde artışını sağlayacak. İleti araması ise bilhassa müşteri hizmetleri açısından fonksiyonellik sağlayacak. Ek olarak Twitter, evvelce bildirilerde yalnızca kullanıcı ismi ile aramayı sağlıyordu.

Siz okuyucularımız bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de Twitter bildiri arama özelliğini bekliyor muydunuz ve kullanacak mısınız? Niyetlerinizi yorum yapabilir ya da SDN Forum‘da belirtebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Meta’da skandal: Instagram, taciz karşısında sessiz kalıyor!

Dijital Nefretle Çaba Merkezi, Instagram kullanıcılarının bildirilerini bahis alan bir araştırma yaptı. Araştırma sonuçlarına nazaran Instagram ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: