Anasayfa / Alışveriş / Twitter çöktü mü? Erişim sorunları yaşanıyor

Twitter çöktü mü? Erişim sorunları yaşanıyor

Dünyanın en tanınan mikro blog sitesi Twitter, erişim sorunları ile gündeme geldi. Pek çok kullanıcı şu anda siteye erişmekte ve içerikleri görüntülemekte sorun yaşıyor. Bu durum, akıllara Twitter çöktü mü sorusunu getirse de kimi kullanıcılar siteye sıkıntısız erişim sağlıyor. İşte ayrıntılar…

Twitter çöktü mü?

Bugün öğlen saatlerinde başlayan erişim ıstırapları, 15:00’dan sonra berbatlaştı. İnternetteki erişim sıkıntılarını bildirmek ve ölçmek için kullanılan DownDetector‘deki şikayetler ise tavan yaptı. Sorunun kaynağı şu am için bilinmese de yalnızca Türkiye’deki kullanıcılar etkileniyor üzere görünüyor.

Asıl merak edilen ise neden kullanıcıların tamamını etkilemediği. Burada birinci şüphelenilen durum ise operatör bazlı bir kesinti olması. Bildiğiniz üzere kimi internet sağlayıcıları ya da taşınabilir operatörler, devir dönem teknik kahırlar yaşayabiliyor.

Bu da ilgili operatörü kullanan şahıslar sorun yaşarken, oburlarının hiçbir sorun ile karşı karşıya gelmemesine neden oluyor. Şayet siz de ‘Twitter çöktü mü?’ sorusunu platformda görüyorsanız ve sorun yaşamıyorsanız durum bu demektir.

Pekala siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Uygulamaya erişim sağlayabiliyor musunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında ya da SDN Forum‘da bizimle paylaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Meta’da skandal: Instagram, taciz karşısında sessiz kalıyor!

Dijital Nefretle Çaba Merkezi, Instagram kullanıcılarının bildirilerini bahis alan bir araştırma yaptı. Araştırma sonuçlarına nazaran Instagram ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: