Anasayfa / Alışveriş / Twitter çöktü mü? Erişim külfeti yaşanıyor!

Twitter çöktü mü? Erişim külfeti yaşanıyor!

Kullanıcı raporlarına nazaran Twitter’da küresel bir erişim sorunu yaşanıyor. Twitter.com’a ek olarak iOS ve Android uygulamalarında da kıymetli problemler yaşanıyor.

DownDetector.com’a nazaran, Twitter’da teknik meseleler yaşadığına dair raporlar 19:13’te yükselmeye başladı. Kullanıcıların başka toplumsal platformlarda bildirdiği problemler ortasında tweet’lerinin yüklenmemesi yahut Twitter’dan çıkış yapılması yer alıyordu.

Twitter neden açılmıyor?

DownDetector.com’daki datalara nazaran ABD’deki problemler, bilhassa Batı eyaletlerinde ağırlaşmış durumda. 19:40 prestijiyle DownDectector’a bildirilen Twitter sıkıntılarının %52’si web sitesiyle, %39’u uygulamayla ve %9’u sunucu irtibatı problemleriyle ilgiliydi.

Tweetlerin ve hesapların yüklenmesine ek olarak uygulamaya girişte de sıkıntılar yaşanıyor. Lakin birtakım kullanıcıların uygulamayı kullanabildiği hatta tweet bile atabildiği de gözlemlendi. Kullanıcıların ne kadar mühlet daha bekleyeceği şimdilik meçhul.

Daha fazla ayrıntı geldikçe paylaşacağız, görüşlerinizi yorumlar kısmında ve SDN Forum‘da bizimle paylaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Meta’da skandal: Instagram, taciz karşısında sessiz kalıyor!

Dijital Nefretle Çaba Merkezi, Instagram kullanıcılarının bildirilerini bahis alan bir araştırma yaptı. Araştırma sonuçlarına nazaran Instagram ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: