Anasayfa / Alışveriş / Twitter bir özelliğini web’e genişletmek için çalışıyor!

Twitter bir özelliğini web’e genişletmek için çalışıyor!

Twitter, Temmuz ayında kullanıcıların tweet karşılıklarını beğenmedikleri durumda onaylamamalarına imkan tanıyan bir değişikliklerini duyurdu. Bunun üzerinde de şimdi deneme yaptıklarını belirtti. Bu sırada toplumsal medya platformu seçeneği şu anlık iOS bünyesinde test ettiklerini açıkladı.

Twitter onaylamama özelliğini daha fazla kullanıcıya genişletmeyi planladıklarını açıkladı. Bu durumda yeni gelen tezlere nazaran platform seçeneği web’e genişletmek için üzerinde çalışma yürütüyor. Söylenti aksine mühendis Jane Manchun Wong tarafından geldi.

Twitter özelliği şimdi geniş çapta sunmadı

Twitter şimdi özelliği geniş çapta kullanıcılara açmadı. Tekrar de birtakım kullanıcılar onaylamama seçeneğini gördüklerini aldıkları ekran manzarasıyla ortaya koydu. Bu da yeniliğin şu anlık muhakkak kullanıcılar tarafından görülebildiğini gösteriyor.

Twitter‘ın getireceği onaylamama butonu tweet’in kendisine yapılmıyor. Sadece o gönderinin yorumlarına bu işareti koyabiliyorsunuz. Üstteki fotoğraftan de görebileceğiniz üzere, beğen butonunun çabucak yanında yer alıyor. Toplumsal medya platformu daha evvel özellik hakkında ayrıntılı bir açıklama yapmıştı. Bu bağlamda verdiğiniz eksi oylar herkese açık olarak görüntülenmiyor. Sırf siz görebiliyorsunuz.

Platform tarafından şimdi düğmenin herkese açılacağı ya da açılmayacağı konusunda bir açıklama gelmedi. Şu an itibariyle test kademesinde yer alıyor. Bu da iOS ve Twitter‘ın web sürümünü kapsıyor.

Sizler Twitter’a gelecek yeni onaylamama özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir

Meta’da skandal: Instagram, taciz karşısında sessiz kalıyor!

Dijital Nefretle Çaba Merkezi, Instagram kullanıcılarının bildirilerini bahis alan bir araştırma yaptı. Araştırma sonuçlarına nazaran Instagram ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: