Anasayfa / Alışveriş / TikTok, yeni görüntü seçenekleri getiriyor!

TikTok, yeni görüntü seçenekleri getiriyor!

TikTok yeni özellikler eklemek için ağır bir tempodan geçiyor. Şirket teklif algoritmasında yapılacak değişiklikleri duyurdu. Bununla da kalmayıp, görüntülerin görünümünü güzelleştirmeyi umduğu birtakım düzenleme özelliğini kullanıma sunuyor.

TikTok bünyesine gelecek olan en büyük özellik şu anda 1080p yükleme takviyesi oluyor. Artık görüntü yayınlama sayfasında ‘Diğer seçenekler’ kısmından HD yükle ayarını açarak görüntüleri videoları bu çözünürlükte paylaşabiliyorsunuz.

TikTok, görüntünün manzarasını güzelleştirmeyi planlıyor

Uygulama, bir görüntünün genel görünümünü güzelleştirmenin kolay bir yolunu sunuyor. Platforma yeni gelecek Görsel Geliştirme düğmesiyle TikTok, tek bir dokunuşla pozlama, düşük ışık ve renk düzenleme özelliklerini güzelleştireceğini söyledi.

@one37pm

#HowTo upload TikToks in HD! #contentking #hd #tiktoktip #hack

♬ Yes Indeed – Gypsy Woman Mix – Freddo

Bir görüntü kaydettikten ya da yükledikten sonra, sağ paneldeki Geliştir düğmesine dokunabilirsiniz. Değişiklikleri beğenmediyseniz, düğmeye tekrar dokunmak onları geri alacaktır.

Farklı ses efektleri geliyor

Yeşil Ekran efekti artık Giphy entegrasyonunu barındırıyor. Böylelikle bir görüntünün art planı olarak o platformun kitaplığından bir GIF kullanabiliyorsunuz. Bu noktada daha fazla müzikal ve hayvan ses efektleri yer alıyor. TikTok, sesinizi yahut başka sesleri bir kedinin miyavlamasına ya da flüte misal formda ayarlayabiliyor. Bunlar için Düzenleme sayfasındaki Ses Efekti düğmesine dokunarak bunları deneyebiliyorsunuz.

Sizler TikTok bünyesine yeni eklenen 1080p seçeneği hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir

Meta’da skandal: Instagram, taciz karşısında sessiz kalıyor!

Dijital Nefretle Çaba Merkezi, Instagram kullanıcılarının bildirilerini bahis alan bir araştırma yaptı. Araştırma sonuçlarına nazaran Instagram ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: