Anasayfa / Alışveriş / TikTok fenomeni, oyun bilgisayarı almak için iğrenç yemekler yedi

TikTok fenomeni, oyun bilgisayarı almak için iğrenç yemekler yedi

Toplumsal medya dünyasında akla gelmeyecek yemekleri birleştirip değişik menüler ortaya koyan görüntüler görmüş olmalısınız. Fakat bu TikTok ve Twitch fenomeni, bilgisayarı Elden Ring’i kaldırmadığını fark edince enteresan bir yola başvurdu.

Elden Ring oynayabileceği bir oyun bilgisayarı toplamak için 1000 dolara muhtaçlığı olduğunu anlayan Savannah Mortenson, bilgisayarın parasını toplamak için hayal edebileceğiniz en iğrenç yemekleri yemeye başladı.

İğrenç yemek görüntüleri ile TikTok’ta para topladı

Dizüstü bilgisayarının Elden Ring’i çalıştırmak için kâfi donanıma sahip olmadığını söyleyen TikTok fenomeni bayan, yeni bir oyun bilgisayarı almaya karar verdi. Oyun bilgisayarı modülleri için para toplamak isteyen Savannah Mortenson, akla gelmeyecek yemekleri denemeye başladı.

@savmortenson

Requested by @anything4views . Anything4you, Chad. This one absolutely shocked me. donation & wishlist links in my bio 🙂 #cursed #gamingpc #gamingpcbuild

♬ Jazz Funk with a night atmosphere (3 minutes 40)(985096) – Acore sounds

Savannah Mortenson ayrıyeten iğrenç yemekler yeme serisine devam etmeyi düşündüğünü, lakin bunu hayır işlerine yönelik para toplamak için yapacağını belirtti. “Devam edersem haftalık olacak. Muhakkak günlük olamaz, (çünkü) vakit alıcı ve yorucu” sözlerini kullandı.

Pekala ya siz TikTok fenomeni tarafından başlatılan iğrenç yemek serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından veya SDN Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Meta’da skandal: Instagram, taciz karşısında sessiz kalıyor!

Dijital Nefretle Çaba Merkezi, Instagram kullanıcılarının bildirilerini bahis alan bir araştırma yaptı. Araştırma sonuçlarına nazaran Instagram ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: