Anasayfa / Alışveriş / Sony, Spider-Man 4 paylaşımına karşılık verdi!

Sony, Spider-Man 4 paylaşımına karşılık verdi!

Birinci sineması 2002 yılında vizyona giren Tobey Maguire’lı Spider-Man üçlemesi, pek çok sinemasever için en düzgün Spider-Man filmleridir. Bu üçlemenin akabinde farklı aktörlerin başrolüyle iki üçleme daha seyretsek de orjinal üçleme hepimiz için özel bir yer taşıyor. Spider-Man: No Way Home sinemasında gördüklerimizin akabinde tesir bırakan Spider-Man 4 beklentisi, Sony tarafından birinci defa bir karşılık buldu.

Sony grubundan, Twitter’daki Spider-Man 4 haberine cevap

Tobey Maguire’ın başrolünde olduğu bir Spider-Man sineması, şu sıralar Marvel hayranlarının en çok beklediği şey olduğu için toplumsal medyada bu talep daima tekrarlanıyor. Sinema gündeminde her gün Spider-Man 4 sinemasının çekilme ihtimaliyle ilgili sayısız haber türüyor. Bu durumdan Sony’nin toplumsal medya takımı de bıkmış olmalı ki Twitter’da bir habere yanıt verdiler:

Verilen karşılıkta, etiketlenen Sony hesabının yalnızca toplumsal medya kadrosundan ibaret olduğu kelam ediliyor. Yani takım, yayılan haberlerde Sony’nin etiketlenmesinden sıkılmış ve yeni Spider-Man sinemasıyla ilgili yetkili olmadığını söylüyor. Bu karşılığın altına birkaç karşılık daha gelmeye devam etti olağan.

Hayranlar, gelen cevaplarda toplumsal medya takımının, bu talepleri gerçek yere iletmesini istiyor. Söyledikleri üzere, Twitter hesabı yanlışsız maksat olmasa da bu hesabı yönetenler aracı olabilir. Biz tekrar de Twitter’daki baskıların gerçek olduğunu düşünmüyoruz. Hayranların talep yoğunluğu sinema şirketleri için kıymetli olsa da muhtemelen Spider-Man: No Way Home’a bütçe ayrılırken Spider-Man 4 ya da The Amazing Spider Man 3 sinemalarının ihtimalleri masaya yatırılmıştır.

Sizce hangi aktörün solo sinemaları devam etmeli? Tobey Maguire mı, Andrew Garfield mı?


İlginizi Çekebilir

Meta’da skandal: Instagram, taciz karşısında sessiz kalıyor!

Dijital Nefretle Çaba Merkezi, Instagram kullanıcılarının bildirilerini bahis alan bir araştırma yaptı. Araştırma sonuçlarına nazaran Instagram ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: