Anasayfa / Alışveriş / Instagram’da kullanıcıları çıldırtan sorun: Sıfırlandı

Instagram’da kullanıcıları çıldırtan sorun: Sıfırlandı

Toplumsal medya platformu Instagram, Reels kullanıcılarını çıldırtan bir sorunla gündemde. Instagram’ın hem Android hem de iOS uygulamasında Reels görüntülerinin izlenme sayıları apansız sıfırlandı. Sorunu fark eden kullanıcılar, Twitter’da “Instagram’da Reels izlenmelerini görebilen var mı?” üzere yorumlarla reaksiyonlarını lisana getiriyor.

Instagram Reels yanlışı tüm kullanıcıları etkiliyor

Üstelik sorun yalnızca belli şahısları değil, istisnasız her hesabı etkilemiş üzere gözüküyor. Meta CEO’su Mark Zuckerberg’in hesabı, Instagram’ın kendi resmi hesabı ve Instagram CEO’su Adam Mosseri’nin hesabında da Reels görüntülerinin izlenme sayıları sıfır.

Instagram Reels görüntülerinin izlenme sayısı görünmüyor.

Bu da, Instagram Reels özelliğinde dünya genelinde bir sorun yaşandığı manasına geliyor. Fakat Reels dışında paylaşılan görüntülerin izlenme sayısı hala gözüküyor. Öbür yandan sorunun sebebi ise şimdi muhakkak değilken, hususla alakalı Instagram’dan gelecek açıklama dört gözle bekleniyor. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Sizler bu mevzuda neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmında yahut SDN Forum’da paylaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Meta’da skandal: Instagram, taciz karşısında sessiz kalıyor!

Dijital Nefretle Çaba Merkezi, Instagram kullanıcılarının bildirilerini bahis alan bir araştırma yaptı. Araştırma sonuçlarına nazaran Instagram ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: