Anasayfa / Alışveriş / Instagram’da 2021 yılında en çok beğenilen gönderiler açıklandı!

Instagram’da 2021 yılında en çok beğenilen gönderiler açıklandı!

Instagram, dünyanın en büyük toplumsal medya platformları ortasında bulunuyor ve yaklaşık 1 milyar kullanıcıya sahip. Instagram’da neredeyse her dakikada bir paylaşımlar yapılıyor ve bu paylaşımlara öteki hesaplardan beğeniler ve yorumlar yapılıyor.

2021 yılında Instagram’da en çok beğeni alan gönderiler açıklandı. Bu gönderiler ortasında dünyaca ünlü bireylerin gönderiler yer alıyor ve beğeni sayılarına baktığımızda milyonların üzerinde. İşte karşınızda 2021 yılında en çok beğeni alan gönderiler.

1. Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo ve Georgina Rodriguez, ikiz bebeklerinin olacağını duyurmuştu. Bu duyuru Ronaldo’nun takipçileri tarafından çok sevildi ve yaklaşık 32.2 milyon beğeni aldı.

View this post on Instagram

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

2. Ariana Grande

Ünlü müzikçi Ariana Grande, geçtiğimiz aylarda Dalton Gomez ile evlenmişti. İkilinin düğün paylaşımları çok beğenilen gönderiler ortasında 26.7 milyon beğeni ile yerini aldı.

View this post on Instagram

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande)

3. Kylie Jenner

Kylie Jenner, ikinci çocuğuna gebe olduğuna dair bir paylaşımda bulundu. Bu paylaşım da çok sevildi ve yaklaşık 24.5 milyon beğeni aldı. Ayrıyeten birçok ünlü tarafından da gönderi yorum yağmuruna tutuldu.

4. Billie Eilish

Ünlü genç müzikçi Billie Eilish, Instagram hesabı üzerinden birinci sefer sarı saçlarını takipçileriyle paylaşmıştı. Bu paylaşımda öteki paylaşımlar üzere yaklaşık 23 milyon beğeni aldı ve 355 binden fazla yorum yapıldı.

View this post on Instagram

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish)

5. Lionel Messi

Dünyaca ünlü futbolcu Lionel Messi, geçtiğimiz günlerde ekibi Barcelona’dan ayrılıp Paris Saint-Germain ekibine transfer olmuştu. PSG formalı gönderisi yaklaşık 22 milyon beğeni aldı.

View this post on Instagram

A post shared by Leo Messi (@leomessi)

6. Billie Eilish

Billie Eilish’in Vogue mecmuasındaki kapak fotoğrafını paylaştığı postu da en çok beğenilen postlar ortasında. Sarı saçlarıyla listeye giren müzikçi, bu 22 milyon beğeniye sahip paylaşımıyla ikinci sefer listede yerini aldı.

View this post on Instagram

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish)

7. Lionel Messi

Lionel Messi, Copa América kupasıyla birlikte fotoğrafını paylaştığı gönderisinden 22 milyon beğeni aldı. Bu gönderiyle birlikte ünlü futbolcu listede bir yer daha edindi.

View this post on Instagram

A post shared by Leo Messi (@leomessi)

8. Lionel Messi

Lionel Messi, 3. postuyla bu listede yerini alıyor. 294 milyon takipçiye sahip futbolcu, Barcelona’dan ayrıldığını açıkladığı gönderiden 21.2 milyon beğeni aldı ve en çok beğenilenler listesini ismini altın harflerle kazdırdı.

View this post on Instagram

A post shared by Leo Messi (@leomessi)

9. Mermaid Montana

9. sıradaki isim aslında sürpriz bir isim. Yaklaşık 920 bin takipçiye sahip Mermaid Montana’nın küçük bir kızla birlikte çektiği görüntüsü çok beğenildi ve 20.2 milyon beğeni aldı.

View this post on Instagram

A post shared by Mermaid Montana????????‍♀️ (@ironshoremermaid)

10. Tom Holland

Son olarak listede ünlü aktör Tom Holland’ın sevgilisi Zendaya’ya doğum günü kelamları yer alıyor. Bu gönderi de öbürleri üzere yaklaşık 19.7 milyon beğeni aldı.

View this post on Instagram

A post shared by Tom Holland (@tomholland2013)

Pekala, sizin kanılarınız neler? Sizin için 2021 yılındaki en değerli paylaşım hangisi? Yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağıda belirtmeyi unutmayın.


İlginizi Çekebilir

Meta’da skandal: Instagram, taciz karşısında sessiz kalıyor!

Dijital Nefretle Çaba Merkezi, Instagram kullanıcılarının bildirilerini bahis alan bir araştırma yaptı. Araştırma sonuçlarına nazaran Instagram ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: