Anasayfa / Alışveriş / Instagram çöktü mü? Erişim problemleri yaşanıyor!

Instagram çöktü mü? Erişim problemleri yaşanıyor!

Instagram uygulaması ve web sitesinde kimi alanlara erişimde sıkıntılar yaşanıyor. Bu noktada kullanıcılar Kıssalar ve Gönderi ekranına girmekte zorluk yaşıyor. Uygulamayı kullanan bireyler bu iki sayfaya girmeye çalıştıklarında sayfa daima olarak yükleniyor fakat açılmıyor.

Tanınan toplumsal medya uygulaması Instagram, bir müddettir erişim meseleleri yaşıyor. Downdetector‘un bilgilerine nazaran şu ana kadar pek çok kullanıcı mevcut meseleleri rapor etti. Rapor sayfasında meselelerin yüzde 48‘inin gönderi etabında, yüzde 30‘unun internet sitesinde ve yüzde 21‘inin sunucuyla irtibat kısmında sorun yaşandığı belirtildi.

Instagram kullanıcıları erişim sıkıntıları bildiriyor

Yabancı asıllı ve birtakım Türk kullanıcılar Twitter üzerinden de sorun bildirmeye başladı. Şimdi o kadar yaygın olmasa da belirli oranda kullanıcıları etkiliyor. Instagram‘dan ise şimdi mevzuyla alakalı resmi bir açıklama gelmedi.

Güncelleniyor…


İlginizi Çekebilir

Meta’da skandal: Instagram, taciz karşısında sessiz kalıyor!

Dijital Nefretle Çaba Merkezi, Instagram kullanıcılarının bildirilerini bahis alan bir araştırma yaptı. Araştırma sonuçlarına nazaran Instagram ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: