Anasayfa / Alışveriş / Galatasaray, Fatih Terim ile yolları ayırdı: Toplumsal medya sallandı!

Galatasaray, Fatih Terim ile yolları ayırdı: Toplumsal medya sallandı!

Bir müddettir devam eden Muhteşem Lig’deki berbat gidişatın akabinde, Galatasaray’da beklenen oldu. Kulüp idaresi, deneyimli teknik yönetici Fatih Terim ile yolları ayırdıklarını açıkladı. Böylelikle sarı kırmızılı ekipte bir sefer daha Fatih Terim devri sona ermiş oldu.

Pek çok kişi, UEFA Avrupa Ligi’ndeki muvaffakiyetin idare için kâfi olacağını ve Fatih Terim’in grupta kalacağını düşünüyordu. Bilhassa geçtiğimiz hafta deneyimli teknik isim tarafından yapılan devam açıklaması, taraftarın içini rahatlatmıştı.

Galatasaray taraftarları soluğu toplumsal medyada aldı

Lakin tüm açıklamalara karşın beklenen olmadı. Galatasaray taraftarları, soluğu toplumsal medyada alarak çeşitli paylaşımlar yaptı. Kullanıcılar sık sık olduğu üzere yansılarını esprili bir lisanla bu mecralar üzerinden paylaştı. İşte o toplumsal medya reaksiyonlarından bazıları…

https://twitter.com/whiiteluna/status/1480497590773116930?s=20

Pekala siz bu bahis hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce Galatasaray‘ın yeni hocası kim olacak? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşırsınız.


İlginizi Çekebilir

Art Sokaklar’ın İstek Baba’sı toplumsal medyayı salladı!

16 yıldır aralıksız devam ederek Türk televizyon tarihinin en uzun ömürlü dizisi olan Art Sokaklar, İstek Baba sevenlerini yasa boğdu. Birinci ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.