Anasayfa / Alışveriş / Elon Musk’dan ironik Apple Bağdat Caddesi paylaşımı

Elon Musk’dan ironik Apple Bağdat Caddesi paylaşımı

Bu ay teknoloji gündeminde bizi en çok heyecanlandıran haberlerden biri, Apple’ın yeni bir mağaza açacağı olmuştu. Bu mağazanın İstanbul’daki Bağdat caddesinde konumlanacak olması ve Avrupa’daki en büyük Apple mağazası unvanını taşıyacak olması heyecan vericiydi. Apple CEO’su Tim Cook’un paylaştığı tweete, Elon Musk’dan da karşılık geldi.

Elon Musk, sizi Apple’ın yeni mağazasına davet ediyor

Apple’ın yeni fizikî mağazası, İstanbul’a en kıymetli teknoloji mağazalarında birini getiriyor. Apple CEO’su Tim Cook, başka kıymetli mağaza açılışlarında da yaptığı üzere bir tweet paylaştı ve aşağıdaki tabirleri kullandı:

Karşınızda İstanbul’daki hoş yeni mağazamız Apple Bağdat Caddesi. Bu canlı topluluğun bir kesimi olmaktan mutluyuz ve müşterileri bu harika yeni alanda ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Apple CEO’su Tim Cook

Bu duyuru paylaşımına cevap verenler ortasında Elon Musk da var. Fakat kendisi, Apple ile dalga geçerek Apple parlatma bezini görmeye gelebileceğinizi söylüyor.

Gelin, Apple Parlatma Bezi’ni görün.

Elon Musk

Musk’ın karşılığı, Apple Bağdat Caddesi şubesi için olmasa da yanıtını bu mevzu altından verdi. Bahsedilen parlatma bezi, bu hafta gerçekleşen Apple lansmanının akabinde Apple Store’da yerini almıştı. Stokları kısa müddette tükenen Apple parlatma bezi, Apple aygıtların ekranına ziyan vermeden ekrandaki lekeleri çıkarmanızı sağlıyor.

Apple Parlatma Bezi, 199 TL’den satışa çıkmıştı

Apple, Avrupa’daki en büyük mağazasını Bağdat caddesinde açıyor olsa da fiyatlar pek iç açıcı değil. Bu hafta satışa çıkan parlatma bezi, 199 TL fiyat etiketiyle satılıyordu. İşin değişik tarafı ise bu kolay eser, bu fiyat ile günler içinde tükendi.

Aygıtlarımızın ekranlarını temizlemeye çalışırken yanlış bezi kullanırsak ekrana ziyan verebiliriz. Bu noktada Apple’ın tasarladığı bir bezin olması, kullanıcıların lehine bir durum. Fakat parlatma bezinin, fiyatını ne kadar hak ettiği yorumu size kalmış.


İlginizi Çekebilir

Meta’da skandal: Instagram, taciz karşısında sessiz kalıyor!

Dijital Nefretle Çaba Merkezi, Instagram kullanıcılarının bildirilerini bahis alan bir araştırma yaptı. Araştırma sonuçlarına nazaran Instagram ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: