Anasayfa / Alışveriş / Elon Musk ve Grimes’ın yeni çocuğu ismiyle şaşırttı!

Elon Musk ve Grimes’ın yeni çocuğu ismiyle şaşırttı!

Teknoloji dünyasının en çok konuşulan isimlerinden biri olan Elon Musk, artık de magazin gündeminde uzunluk göstermeye başladı. Müzikçi Grimes’ın son röportajına nazaran Grimes ve Elon Musk yine anne baba oldu.

Müzikçi, Vanity Fair ile yaptığı son röportajında, taşıyıcı annelik yoluyla ailesini genişlettiğini açıkladı. İkinci çocuklarının “Exa Dark Sideræl Musk” isminde bir kız olduğunu söyleyen Grimes, ayrıyeten “Y” lakabını kullandıklarını da lisana getirdi.

Elon Musk ve Grimes’ın ikinci çocuğu: Exa Dark Sideræl Musk

Gerçek ismi Claire Boucher olan müzikçi, Vanity Fair mecmuasının kapak çekimleri için yaptığı açıklamada, “Exa Dark Sideræl Musk” isminin manasından bahsetti. Birinci ismin harika bilgisayarların süreç terimi exaFLOPS‘a, Dark’ın ise “bilinmeyen şeylere, tahminen de Karanlık Madde’ye” ve son olarak Sideræl’in en sevdiği Yüzüklerin Efendisi karakteri Galadriel’e atıfta bulunduğunu söyledi.

Fakat ikinci çocuklarına kısaca “Y” yahut “Sailor Mars” olarak seslendiklerini söz etti. “Y”, birinci doğan oğulları “X”in takma ismini takip ediyorken, “Sailor Mars” ise Sailor Moon manga serisinden geliyor. Ayrıyeten Elon Musk ile “Odysseus” ismi için tartıştıklarını ve Odysseus isminde bir kıza sahip olmak istediğini itiraf etti.

Grimes ve Elon Musk, Eylül 2021’de ayrıldıklarını doğrulasa da, Grimes bu ayrılığın karmaşık olduğunu söylüyor. Yaşadıkları durumu muhakkak bir sözle anlatamayacağını belirten müzikçi, şu tabirleri kullandı:

“Muhtemelen Musk’tan erkek arkadaşım olarak bahsederdim, lakin o denli değiliz. Farklı meskenlerde yaşıyoruz. En yeterli arkadaşım. Birbirimizi her vakit görüyoruz. Biz yalnızca kendi işimizi yapıyoruz ve öteki insanların bunu anlamasını beklemiyorum.”

SpaceX CEO’su Musk ayrıyeten eski sevgilisi Justine Wilson’dan ikiz oğulların ve tüp bebek yoluyla dünyaya gelen üçüzlerin babası. Exa Dark Sideræl’den evvel en son Mayıs 2020’de oğlu X AE A-XII’yi kucağına almıştı. Musk, geçen sonbaharda Time mecmuasıyla yaptığı röportajda Grimes ile “yarı ayrı” olduklarını ve ağır takvimleri nedeniyle bağın sona erdiğini söylemişti.

Grimes yeni müzikleri için Los Angeles’ta yaşarken, Musk ise vaktini SpaceX’in Starbase kompleksine ve Teksas’ta devam eden Tesla Gigafactory’ye ayırıyor.

Elon Musk ve Grimes’ın çocukları hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi çabucak aşağıdan yorum olarak ya da SDN Forum‘da belirtebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Meta’da skandal: Instagram, taciz karşısında sessiz kalıyor!

Dijital Nefretle Çaba Merkezi, Instagram kullanıcılarının bildirilerini bahis alan bir araştırma yaptı. Araştırma sonuçlarına nazaran Instagram ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: