Anasayfa / Alışveriş / Elon Musk bu kez eski Rus Bakan ile hengameye tutuştu!

Elon Musk bu kez eski Rus Bakan ile hengameye tutuştu!

Elon Musk tekrar farklı Twitter paylaşımları ile manşetimizde. Ünlü girişimcinin, Rusya Devlet Lideri Vladimir Putin’i birebir dövüşe çağırdığını sizlerle paylaşmıştık. Bu haberin üzerinden Musk’a bir Rus rakip daha çıkmış üzere görünüyor. Rus Hükümeti’nin eski Başbakan Yardımcılarından Rogozin, Elon Musk’ın tweetini alıntılayarak bir şiirden dörtlük paylaştı. Bunun akabinde Musk da karşılık verdi.

Elon Musk, Dmitry Rogozin ile Twitter atışmasında

Ünlü girişimcinin, Ukrayna’ya karşılık olarak Putin ile dövüşmek istediğini dün sizlere aktarmıştık. Kremlin’den bu teklife bir cevap gelmese de eski Başbakan Yardımcısı Dmitry Rogozin, Musk’ın davetini alıntılayarak şu şiiri paylaştı:

Sen küçük şeytan, hala gençsin,
Benimle zayıf rekabet et;
Yalnızca vakit kaybı olurdu.
Evvel kardeşimi yen.

Rogozin’in paylaşımı

Bunun akabinde Musk’tan yanıt gecikmedi:

Elon Musk, Twitter üzerinden bu alıntıyı paylaştı

Çevirimizde de görüldüğü üzere Musk’tan da bir alıntı ile karşılık geldi. Bu edebi tartışmanın sonu nereye varır bilemiyoruz, lakin Kremlin’den Elon Musk’ın davetine bir cevap gelmedi. Dünyanın en varlıklı insanıyla Rusya Devlet Başkanı’nın kafes dövüşünü izleyeceğimizi düşünmüyoruz. Ancak ilerleyen günlerde bir karşılık gelirse sizlerle paylaşacağız.


İlginizi Çekebilir

Meta’da skandal: Instagram, taciz karşısında sessiz kalıyor!

Dijital Nefretle Çaba Merkezi, Instagram kullanıcılarının bildirilerini bahis alan bir araştırma yaptı. Araştırma sonuçlarına nazaran Instagram ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: