Anasayfa / Alışveriş / Edimly: Tecrübe odaklı toplumsal medya platformu!

Edimly: Tecrübe odaklı toplumsal medya platformu!

Toplumsal medyanın hayatımızın vazgeçilmez bir kesimi haline geldiği günümüzde herkesin yer aldığı aşikâr başlı platformlar bulunurken, her geçen gün yeni teşebbüsler karşımıza çıkıyor. Pandeminin başında ortaya çıkan bir platform yalnızca sesli görüşme imkanı tanımasına karşın beklenmedik bir formda tanınan hale gelmişti, Edimly ile yenilikçi toplumsal medya platformlarına bir yenisi daha eklendi.

Kelamlık yapısıyla geliştirilip hayata geçirilen Edimly, hem iOS hem de Android aygıtlarda kullanılabiliyor. İşte ayrıntılar…

Tecrübelerin edimlendiği toplumsal medya platformu: Edimly

Edimly sayesinde gerçekleştirdiğiniz her hareketi, arkadaşlarınızla paylaşabiliyor yahut uygulamanın lisanıyla: edimleyebiliyorsunuz! Satın aldığınız bir eseri, izlediğiniz bir diziyi yahut okuduğunuz bir kitabı paylaşarak birebir hususa ilgi duyan insanların görmesini sağlayabilirsiniz. Birebir mevzuya ilgi duyan beşerler bu başlıklar altında bir ortaya gelerek, fikirlerini paylaşıyor.

Şimdi epeyce yeni bir platform olan Edimly daha büyük kitlelere ulaşabilmek için yatırımcı arayışlarını sürdürüyor. Konaklamadan oyuna, satın almadan seyahate kadar yüzlerce farklı alanda tecrübe paylaşma imkanı sunulduğu için yalnızca yeme, içme, okuma üzere aktiviteler ile sonlu değilsiniz.

Tecrübelerinizi öteki beşerlerle paylaşmanızı sağlayan Edimly uygulamasına erişmek için iOS kullanıyorsanız buraya, Android kullanıyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Meta’da skandal: Instagram, taciz karşısında sessiz kalıyor!

Dijital Nefretle Çaba Merkezi, Instagram kullanıcılarının bildirilerini bahis alan bir araştırma yaptı. Araştırma sonuçlarına nazaran Instagram ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.