Anasayfa / Alışveriş / Cristiano Ronaldo, Instagram’da yeni bir rekor kırdı

Cristiano Ronaldo, Instagram’da yeni bir rekor kırdı

Manchester United’da forma giyen ve futbol dünyasının yıldız isimlerinden birisi olan Cristiano Ronaldo alanda elde ettiği muvaffakiyetlerin akabinde, son devirde toplumsal medyada rekorlar kırmaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde 37. yaş gününü kutlayan Ronaldo’nun yalnızca birkaç ay evvel, 2021’in Eylül ayında 237 milyon takipçisi vardı. Bu takipçi sayısı ile Instagram’da en çok takipçiye sahip erkek olarak kayıtlara geçen ünlü futbolcu, bu kere bayan / erkek fark etmeksizin herkesin önüne geçti.

Ronaldo, 400 milyon takipçili birinci Instagram kullanıcısı oldu

Doğum gününden yalnızca birkaç gün sonra 400 milyon takipçiye ulaşan Ronaldo bu takipçi sayısına sahip olan birinci Instagram kullanıcısı haline gelirken, Instagram’ın doruğundaki isim unvanını tazelemiş oldu.

Ronaldo’nun Instagram hesabında 3.242 gönderi bulunuyor ve her gönderinin ortalama beğeni sayısı 10 milyonun üzerinde. 500 kişiyi takip eden Ronaldo’nun akabinde ikinci sırada 308 milyonu aşan takipçisi ile Kylie Jenner yer alıyor.

Futbol dünyasının bir öteki yıldızı Lionel Messi ise 306 milyon takipçi ile üçüncü sırada yer alıyor.


İlginizi Çekebilir

Meta’da skandal: Instagram, taciz karşısında sessiz kalıyor!

Dijital Nefretle Çaba Merkezi, Instagram kullanıcılarının bildirilerini bahis alan bir araştırma yaptı. Araştırma sonuçlarına nazaran Instagram ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: