Anasayfa / Alışveriş / Birinin öyküsüne gizlice nasıl bakılır?

Birinin öyküsüne gizlice nasıl bakılır?

Bilindiği üzere Instagram’da rastgele birinin kıssasına göz attığınızda, o kişi çarçabuk bu öyküye kimlerin baktığını belli bir liste halinde görebiliyor. Bu manada kullanıcılar, bazen bir oburunun Instagram hesabını ‘stalklarken’ isminin görülmesini istemeyebiliyor. Bu yazımızda sizler için bir oburunun hesabındaki kıssalara göz attığınızda kimliğinizi nasıl göstermeyebileceğinize değiniyoruz.

Instagram öyküsüne bakmak için farklı siteler mevcut

Öncelikle bir diğerinin Instagram öyküsüne anonim olarak bakabilmek için o kişinin hesabının açık profil olması gerekiyor. Özetle öykülerini anonim hesaplardan gizlemiş olan birinin Instagram’da paylaştığı fotoğraflara yahut kıssalara hiçbir formda erişemezsiniz. Lakin şayet kullanıcı bu öyküleri herkese açmışsa ve bu görsel yahut görüntüleri anonim olarak görüntülemek istiyorsanız kullanabileceğiniz alternatif web siteleri mevcut.

Güvenlik tedbiri yok: StoryDownloader

StoryDownloader’ı öbür sitelerden ayıran en kıymetli özelliği yalnızca kıssa indirmeye yönelik bir arayüze sahip olması diyebiliriz. Bununla birlikte alternatiflerinin tersine rastgele bir halde güvenlik sorusu yahut Captcha çözmekle uğraşmıyorsunuz. Tek yapmanız gereken buraya tıklayarak ilgili siteye gitmek, kullanıcınızın ismini girmek ve Download butonuna basmak… Daha sonrasında bütük yeni kıssalar karşınıza çıkacaktır.

Farklı hedeflere uygun: InstaDp

InstaDp hem öbür kullanıcıların kıssalarını anonim olarak izlemek ve indirmek hem profil fotoğraflarını en yüksek çözünürlükte görüntülemek hem de Reels görüntülerini indirebilmek için biçilmiş kaftan. Birinci yapmanız gereken buraya tıklamak ve istediğiniz sekmeyi seçerek kullanıcı ismini girmek. Daha sonrasında küçük bir güvenlik adımını geçerek dilediğiniz gereci indirmeniz mümkün.

Epeyce kolay arayüz: StorySaver

StorySaver’ın en çok dikkat çeken özelliği kolaylığı ve kullanabilirliğinin üst seviyede olması. Rastgele bir kullancının Instagram kıssasını takip etmek ve indirmek için tek yapmanız gereken buraya tıklayarak ilgili sayfaya gitmek ve kullanıcı ismini yazarak ‘Download’ butonuna basmak olacaktır. Daha sonrasında kolay bir Captcha butonuna tıklayarak öykülerin tamamını görüntüleyebilirsiniz. Sitenin tıpkı vakitte Highlights indirme üzere bir opsiyona da sahip olduğunu belirtmemiz gerek.

Bu yazımızda sizler için bir oburunun Instagram öyküsünü ifşa olmadan nasıl indirebileceğinize değindik. Sizlerin bildiği farklı bir yol varsa yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz. Mevzu hakkındaki görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.


İlginizi Çekebilir

Meta’da skandal: Instagram, taciz karşısında sessiz kalıyor!

Dijital Nefretle Çaba Merkezi, Instagram kullanıcılarının bildirilerini bahis alan bir araştırma yaptı. Araştırma sonuçlarına nazaran Instagram ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: