Anasayfa / Alışveriş / Art Sokaklar’ın Ali’si sevenlerini yasa boğdu, Twitter sallandı!

Art Sokaklar’ın Ali’si sevenlerini yasa boğdu, Twitter sallandı!

Türk televizyon tarihinin en uzun ömürlü dizisi Art Sokaklar, Ali komisere veda etti. İstek Baba’nın kızı Pınar ile evli olan Ali’yi 40 yaşındaki ünlü oyuncu Alp Korkmaz canlandırıyor. Art Sokaklar’daki kimi karakterlerin senaryo icabı ayrılmasına ve bir müddet sonra geri dönmesine şahit olduk. Lakin Alp Korkmaz, dizi yayın hayatına başladığı günden itibaren 15 dönem boyunca devam etti ve hiç ayrılmamıştı.

Art Sokaklar, 13. dönem sonunda Metin’e (Furkan Göksel) veda etti. Eylül ayında yayınlanmaya başlayan 16. dönem ile Zeliş (Yüsra Geyik) ve Tekin (Onur Bay) karakterleri de diziden resmen çıktı. Daha evvel Hüsnü çoban için de “Arka Sokaklar’dan ayrıldı” argümanı toplumsal medyada gündem olmuştu. Fakat karaktere hayat veren Özgür Ozan hala oynamaya devam ediyor.

Art Sokaklar izleyicisi Ali için ne dedi?

Cuma günü yayınlanan 600. kısım ile Art Sokaklar’dan ayrılan Ali, hayranlarını yasa boğdu. Twitter’da kullanıcılar karakterin senaryo icabı ölmesine ait hüzünlerini lisana getirdi. Kimi şahıslar ise Ali’nin vefatının üstünkörü ve kısa işlendiğini belirterek, olumsuz geri dönüşler sağladı. Dizinin birinci kısımlarına “Lale” lakabıyla anılan ve keskin nişancı vazifesini üstlenen Ali komiser artık yok.

Ali komiser karakteriyle hayatları birleşen Alp Korkmaz için Art Sokaklar izleyicisi neler dedi? İşte toplumsal medyadan gelen tepkiler…

https://twitter.com/reinedenpique/status/1451650338667257856

https://twitter.com/kimsemkimimbos/status/1451650479054856196


İlginizi Çekebilir

Meta’da skandal: Instagram, taciz karşısında sessiz kalıyor!

Dijital Nefretle Çaba Merkezi, Instagram kullanıcılarının bildirilerini bahis alan bir araştırma yaptı. Araştırma sonuçlarına nazaran Instagram ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: