Anasayfa / Alışveriş / Amazon, bayanları sevindirecek bir TikTok mağazası açıyor!

Amazon, bayanları sevindirecek bir TikTok mağazası açıyor!

Bildiğiniz üzere TikTok, birbirinden farklı görüntü konseptine sahip bir platform. Bu konseptlerden biri ise elbet makyaj görüntüleri. Makyaj görüntüsü çeken influencer’lar ve onları takip eden hayranları sevindirecek bir alışveriş fırsatı geliyor. Amazon, en çok beğenilen makyaj gereçleri ile ilgili birçok fırsat sunan bir TikTok mağazası açtı. İşte ayrıntılar…

Makyaj eserlerinin bulunduğu TikTok Store, Amazon’da

TikTok kullanıcıları, vakit zaman birtakım trendler getirip adeta platformda o trendin bir rüzgarını estiriyor. Bunlardan biri de “#tiktokmademebuy” hashtag’ine sahip akım. Bu başlık altında toplanan görüntülerin hedefi, görmeden evvel hiç aklınıza gelmeyen, lakin gördükten sonra almak isteyeceğiniz eserleri sizlere göstermek.

Hoşluk eserlerinde de birebir formda beşerler, severek kullanacağınızı düşündükleri eserleri size bir görüntüde tanıtıp bu eseri sizinle paylaşıyor. Elbette, bu türlü bir alışveriş çılgınlığının döndüğü akım, Amazon’un gözünden kaçmadı ve TikTok sayesinde çok talep alan ve en çok beğenilen viral hoşluk eserleriyle ilgili fırsatlar sunduğu bir TikTok mağazası açtı.

TikTok Made Me Buy It, bir çevrimiçi alışveriş aktifliği olarak 7 Mart‘a kadar Amazon’da. TikTok’ta beğenilen bir eserin linkini paylaşmak mümkün değil. Bunun yerine etiket sistemi kullanıldığından Amazon, #tiktokmademebuy etiketinden faydalanmaya karar vererek bu mağazayı açtı.

Sizler Amazon’un açtığı bu mağaza hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikir ve görüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir

Meta’da skandal: Instagram, taciz karşısında sessiz kalıyor!

Dijital Nefretle Çaba Merkezi, Instagram kullanıcılarının bildirilerini bahis alan bir araştırma yaptı. Araştırma sonuçlarına nazaran Instagram ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: