Anasayfa / Alışveriş / ABD’li bayan polis, OnlyFans hesabı ifşa olunca istifa etti

ABD’li bayan polis, OnlyFans hesabı ifşa olunca istifa etti

ABD’nin Colorado eyaletinde çalışan eski bir bayan polis, meslektaşlarının bâtın OnlyFans hesabı olduğunu keşfettikten sonra işini bırakmak zorunda kaldığını tez etti. 46 yaşındaki Melissa Williams, polislikten ayrılmak için 30.000 dolarlık kıdem tazminatı aldığı bildirildi.

OnlyFans hesabı üzerinden fotoğraf ve görüntüler paylaştığını, lakin bu paylaşımların ifşa edildiğini tabir eden ABD’li polis açıklamasında, “Şoktaydım ve panik halindeydim, zira hayatımın bu iki kısmının iç içe geçmesini asla istemedim.” dedi.

Bayan polisin OnlyFans hesabı deşifre edildi

LinkedIn profiline nazaran 28 yıllık bir polis olan Melissa Williams, Kocasıyla olan hayatını renklendirmek ve tıpkı vakitte tehlikeli işinden kurtulmak için Mayıs 2020’de OnlyFans hesabı açmaya karar verdi. “Patronlarının yatak odasını gözetlediğini hisseden” bayan polis, bu hesabın işini yapma yeteneğini hiçbir vakit etkilemediğini lisana getirdi.

Arapahoe Şerif Ofisi ise Williams’ın bu gözetleme argümanlarına cevap vermedi.

OnlyFans’ta Lexi Bella (@the_real_bella_lexi) takma ismiyle tanınan Williams, yüklü olarak kendisinin ve kapalılık nedeniyle anonim kalmayı seçen kocasının fotoğraflarını paylaştı. İki çocuk annesi, “Kocamla paylaştığımız birçok fotoğraf, özel hayatımızda yıllar boyunca edindiğimiz şeyler. Haftada 60 saate kadar çalışıyordum, bu yüzden çoğunlukla kocam sayfayı yönetti.” dedi.

Polis memuru, Ağustos 2021’de ise işvereninin isimsiz bir ihbar aldığını öğrendi. Bu duruma şaşıran Williams, e-posta yoluyla resmi bir şikayet aldığını, bunun üzerine meslektaşlarının kendisi hakkında konuştuklarını, hatta kimilerinin OnlyFans hesabına abone olduğunu öğrendiğini söyledi.

Dehşete kapılmış polis memuru, “Şikayet aniden ortaya çıktı. Sinirlendim ve utandım, zira grup arkadaşlarım davranışlarımı araştırmak için fiyatlı hesabıma nasıl eriştiklerini yazıyordu.” dedi. Williams, bunun üzerine lokal kuvvet ve avukatının 30.000 dolarlık bir kıdem tazminatı paketi hazırladığını aktardı.

Williams şu anda OnlyFans’tan ayda 4.000 dolar -polis maaşından daha az- kazandığını söylese de, daha fazla vakit harcayabileceği için sayfasının gelişeceğini umuyor. Fakat gelecekte, güvenlik yahut kurumsal eğitimde takım başkanı yahut yönetici olmayı hedefliyor.


İlginizi Çekebilir

Meta’da skandal: Instagram, taciz karşısında sessiz kalıyor!

Dijital Nefretle Çaba Merkezi, Instagram kullanıcılarının bildirilerini bahis alan bir araştırma yaptı. Araştırma sonuçlarına nazaran Instagram ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: